• atskava
  • robota-za-kordonom
  • atsukraine

01 червня в усьому світі традиційно відзначається Міжнародний День захисту дітей. В цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей, а це – конкурси, концерти – і які ж заходи без подарунків.

Так і в Миронівці відбулось свято для дітей.

О 09.30 год. святковою ходою біля пам’ятника засновнику міста Мирону Зеленому пройшли вихованці дошкільних навчальних закладів міста та району, після чого їм були вручені Миронівським міським головою Віталієм Савенком подарунки від міської ради та РДА.

О 10.00 год. в районному Будинку культури відбувся святковий концерт. По вулиці Парковій, біля Свято-Михайлівського храму, об 11.30 год. проводився конкурс малюнку на асфальті та естафета «Веселі старти».

Хочеться зазначити, що міська рада Миронівки турбується про дітей не лише 1 червня:

Миронівською міською радою вже другий рік поспіль запроваджено безкоштовне харчування в дитячих дошкільних закладах, а також постійно виділяються кошти в повній мірі на придбання  лако-фарбових виробів; миючих засобів; ліків; різноманітного інвентаря; посуду; побутової техніки; на проведення поточних та капітальних ремонтів та інші дуже потрібні дітям заходи.

В місті розширюються зони відпочинку, встановлена дитяча гірка на воді в місці для купання по вул. Захарченка, очікуємо на 4 (чотири) ігрових майданчики для встановлення їх у віддалених районах міста.

І в подальшому,  при сприятливому фінансуванні (та й при несприятливому також) будемо продовжувати намічені роботи для комфортного проживання наших дітей і їхніх батьків.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити