Від усього серця вітаю вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Ці усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, звершень і досягнень, на жаль це був і ще один рік війни України за свободу та майбутнє нації.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках щастя, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Анатолій Даниленко.
P.S.Прошу звернути увагу під час перегляду поздоровлення на те, як змінився Анатолій Степанович, коли його обняла онука – відійшла вся втома і турботи і засяяла посмішка. Діти наше “ВСЕ”.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити