Вчора в ЗОШ села Зеленьки відбулись розширені батьківські збори. Скажу відверто – збори проходили важко, задуже емоційно і бурхливо. Головна проблема – відсутність контакту і порозуміння між педагогічним колективом, в особі директора школи, і батьками учнів. Є в лексиконі українців нове слово: “ДІСТАЛО”.

Так от, батьків таке відношення директора школи до їхніх законних вимог ДІСТАЛО. Це стосується і мір техніки безпеки при навчальному процесі: на території школи ростуть височезні дерева, які при нинішніх буревіях, дійсно, є загрозою життю і здоров’ю учнів та педагогів школи, але з точки зору директора школи – все гаразд…

Є проблеми з перевезенням учнів до школи, мають місце випадки скорочення кількості поїздок і самочинна зміна маршруту руху водієм шкільного автобуса. Схоже на те, що одного автобуса школі замало, але директор школи ні до кого не звертається з приводу виділення школі ще одного автобуса. Не стукає в двері – той не відчиняють.

Під час зборів ніхто з присутніх не озвучив нічого про батьківський комітет школи. Якщо він і існує, то лише на папері, скоріше за все директору школи він не потрібен, навіщо лишні труднощі…

Відносно позакласної гурткової роботи – гуртків немає.  Причина банальна – немає грошей на оплату позакласної роботи педагогів. Педагоги готові працювати з дітьми поза межами шкільної програми при умові оплати, але це проблема всієї України – скрізь її вирішують по-різному, досить часто, як це в Зеленьках, не вирішують ніяк.

Не можна не віддати належне вмінню директора школи професійно провокувати безлад на батьківських зборах – більш ніж 20-річний досвід дозволяє направити збори в потрібне їй русло. В крайньому випадку, я не побачив ніякої спроби з боку директора школи, пані Генералової, провести збори спокійно і конструктивно. Причиною такої поведінки може бути лише одне – небажання йти назустріч вимогам батьків учнів і, в подальшому, подібні збори просто не проводити. “Немає запитань – немає проблем”.

Оскільки було незрозуміло до якого рішення прийшли збори (серед того бедламу це було нереально), я запропонував директору школи, пані Генераловій Людмилі Петрівні, і представнику батьків учнів школи, пану Попову, поговорити в більш спокійній обстановці в кабінеті директора школи.

Почув дуже цікаві несподівані речі – пояснення, чому школа в рейтингу шкіл області займає 417 місце, а поруч школа в селі Пії 127, і ще багато не менш цікавого…

Втім, подивитесь відео і самі зробите необхідні висновки.

Моє враження після перебування на зборах і перегляду  інтерв’ю наступне: потрібно казати “заслуженому ветерану педагогічного руху” велике дякуємо і до побачення, бережіть себе і відпочивайте на пенсії, ми Вас завжди будемо пам’ятати…

3 thoughts on “Загальні батьківські збори в ЗОШ села Зеленьки – керівництво школи батьків “не чує”

  1. Мирослава

    Шановний Пане дописувач, я так і не знайшла у всьому тексті, хто ви такий. Представтесь, будь-ласка. Адже для того щоб лити бруд, ви спочатку скажіть про себе. Що стосується вашого допису, абсолютна маячня і відсутність фактів. Які дерева ростуть? Скільки їх? Чи зверталися батьки раніше по цьому питанню? Як воно було вирішене? Як директор школи блокує його вирішення? Про автобус. Якщо водій змінює самовільно маршрут, коли це було? Такі справи публічним осудом не вирішуються, за таке є відповідне покарання. І якщо такого не відбулося донині- то те що ви кажете пусті балачки, або брехня по народному. Про батьківський комітет, взагалі нічого не зрозуміла, хто не дає батькам активно працювати? Що цьому перешкоджає? Комітет обирають самі батьки, а не Директор. Те саме про гуртки, загальновідомо, що кошти на позакласну роботу з учнями в державі не виділяються. Вся робота ведеться за додаткову оплату батьків. Якщо активні батьки зберуть кошти чи знайдуть спонсорів (як це робиться в інших школах), впевнена, педагоги не відмовлять, і все буде. Тож не буду продовжувати, а скажу одне: що на місці Людмили Петрівни, я подала б на вас до суду, за приниження гідності та наклеп. І виграла б його. Адже, ким би ви не були, ви не маєте права відправляти когось на пенсію, тим паче, що Директор- не пенсіонерка. А тим більше оббріхувати та поливати брудом. Людмила Петрівна Генералова -педагог і Директор з Великої Букви. І я пишаюся, що колись була її ученицею. А всі шановні активісти, які влаштували цей фарс, маючи особисті інтереси в усуненні з посади діючого Директора, майте на увазі- все повертається бумерангом. І Ви теж можете легко стати об’єктом глузувань і принижень.

  2. Я більш ніж впевнена що кореспондент куплений і працює на одну сторону, а не висвітлює об’єктивну точку зору! Шановний хто дав Вам право принижувати людську гідність? Якщо навіть законодавством України та міжнародними нормативними документами прописано, що ніхто і ні що немає права принижувати людську гідність! І взагалі, як Ви можете написати про людину таку брехню і таке неподобство, якщо Ви її не знаєте, навіть не спілкувалися з нею!? Я особисто працюю в школі лише два місяці, але таку людину, яка завжди ввійде в положення, дасть пораду, під скаже, і взагалі такого директора з такою витримкою і знавцем своєї справи годі пошукати!!! Тому шановний приберіть той неправдивий наклеп що Ви написали, і не ганьбіть таку професію як чесний кореспондент!

  3. Лідія Гушель

    Хто дав право автору статті робити такі висновки? Таке враження, що хтось замовив цей пасквіль, з метою дискредитації директора, досвідченого керівника, Вчителя, хорошої людини.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити