Минулого року в селах Зеленьки та Олександрівка розпочали будувати Храми Української Православної Церкви Київського Патріархату. Протягом цього часу на сайтах “Громада Миронівщини” та “Карапиші.UA” були публікації про хід будівництва Храмів, про спонсорів та громаду сіл, де будуються Українські Церкви.

Настав час Освячення і встановлення накупольних хрестів в цих селах.

Тож 5 серпня 2017 року, в суботу об 11 годині дня в Зеленьках і о 12 годині дня в Олександрівці відбудуться важливі події – Освячення і встановлення накупольних хрестів на Храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На церемонії буде присутній владика Єпіфаній, митрополит Переяслав – Хмельницький і Білоцерківський та багато інших представників духовенства,спонсори будівництва, гості і люди з громади сіл де будують дані Храми.

Якщо Вам не байдужа Україна і Українська Православна Церква Київського Патріархату – завітайте суботою в Зеленьки та Олександрівку.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

seven − 2 =

Очистити формуВідправити