Завтра день міста – Миронівці виповнюється 398 років. Міська рада, комунальні підприємства міста, міський голова та спонсори приготували місту подарунки.

Це комфортна зона відпочинку для Миронівчан та гостей міста в сквері Шевченка (розташований по вул. Соборності від приміщення СЕС до кафе “Миронівчанка”) та сам пам’ятник Т. Г. Шевченку в однойменному сквері.

Багато робіт виконано, те що не встигли, міський голова Віталій Савенко планує продовжити після святкувань – це будуть квітники, газони, спортплощадка на свіжому повітрі і інші потрібні Миронівчанам речі.

Відносно пам’ятника Тарасу Шевченку – це спільний проект міського голови Віталія Савенка та депутата Київської облради Анатолія Степановича Даниленка який вони вирішили подарувати місту до дня народження.

Також про це стаття на сайті “Карапиші UA“: “Подарунок Миронівці до дня міста

Тож приходьте на святкування дня Миронівки в сквер Шевченка на 14_30 16 вересня.

P.S. Сквер Шевченка, то назва неофіційна (з “подачі” заступника міського голови міста Олександра Шпиля), але гадаємо що пізніше стане офіційною.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити