«Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так.

Згідно з ВООЗ, існує чотири основні чинники, які більшою чи меншою мірою визначають стан здоров’я: спосіб та умови життя (50–55%), екологічна обстановка навколишнього середовища (20–25%), спадковість (15–20%) і рівень медичного обслуговування (7–15%).
Зауважте, спосіб життя має найбільший вплив на стан нашого здоров’я.

Вперше завітав на стадіон Миронівської середньої школи N 1 майже півстоліття тому – першокласником. З радістю і задоволенням користувався ним весь шкільний період і ще багато років по закінченні школи приїжджаючи до батьків в Миронівку. Тому пам’ятаю кращі часи для тоді дуже гарного спортивного комплексу на свіжому повітрі. А на цьому стадіоні свого часу проводились і районні і обласні спартакіади – це був найкращий стадіон щонайменше в радіусі 70 кілометрів від Миронівки. Основна допомога школі і стадіону надавалась колгоспом “ім. Бузницького”. Традиційно всі керівники даного колгоспу, і Анатолій Степанович Даниленко, в тому числі, допомагав школі і турбувався розвитком спорту в ній, та і не лише в ній. Максимальна допомога школі в цілому і розвитку спорту в тому числі школа N 1 отримувала саме під час його керівництва колгоспом в Миронівці.Турбується Анатолій Степанович освітою і дітьми й зараз, тому за його ініціативи і на прохання директора школи, після свята останнього дзвоника, незалежно від дощу, на свіжому повітрі провели “спортивну” нараду. Визначили за які кошти, хто і в які строки має реалізовувати в місті і районі програму будівництва і реконструкції оздоровчо – спортивних закладів і споруд .

Зараз заняття фізичними вправами на відкритому повітрі (дворова гімнастика) звуть модним словом “воркаут”. І діло хороше і назва непогана – тепер необхідно одне – мотивувати дітей займатись воркаутом. Але для цього потрібно провести капітальну реконструкцію стадіону – все “впирається” як і завжди в відсутність необхідних коштів. Будуть кошти – буде якісний сучасний стадіон – будуть там займатись спортом і діти і дорослі. Замість відвідин пивбарів прийдуть на стадіон.

Ось напевно головне з “спортивної” наради проведеної Анатолієм Степановичем Даниленком спільно з головою Миронівської РДА Ігорем Чорногодом, заст. голови Миронівської райради Ігорем Коваленком і керівниками освіти на свіжому повітрі.  Детальніше прошу на відео нижче:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

eleven − 2 =

Очистити формуВідправити